- ELECTRICAL
- Γείωση - Αντικεραυνική Προστασία
- Ράβδοι Γείωσης & Εξαρτήματα
- ΜΠΑΡΑ ΟΥΔΕΤΕΡΟΥ ΚΑΙ ΓΕΙΩΣΗΣ 54 ΘΕΣΕΩΝ (1006.940.54) ΓΙΑ ΚΩΔΙΚΟ 151-31156

3-10 Days
ΜΠΑΡΑ ΟΥΔΕΤΕΡΟΥ ΚΑΙ ΓΕΙΩΣΗΣ 54 ΘΕΣΕΩΝ (1006.940.54) ΓΙΑ ΚΩΔΙΚΟ 151-31156
- Stock: 3-10 Days
- Model: 151-31909
49.20€
Ex Tax: 49.20€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΠΑΡΑ ΟΥΔΕΤΕΡΟΥ ΚΑΙ ΓΕΙΩΣΗΣ 54 ΘΕΣΕΩΝ (1006.940.54) ΓΙΑ ΚΩΔΙΚΟ 151-31156
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\12 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,600kg |
| Μήκος | 45mm |
| Νούμερο Προϊόντος | 1006.940.54 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 15mm |
| Συσκευασία | Carton Box |
| Ύψος | 335mm |
